Чи можу я встановити SSD в свій ноутбук?

У більшості випадків відповідь — так. Точно не можна встановити «твердотельнік» тільки в ноутбуках, в яких він вже і так розпаяний прямо на материнській платі. Але випадки, коли у ноутбука вже є SSD, нас в даному матеріалі не дуже цікавлять.

Чи можу я встановити SSD в свій ноутбук?

Якщо у вас в ноутбуці всього один роз’єм під накопичувачі, і він уже зайнятий жорстким диском, то кращий варіант — купити на заміну вінчестера твердотільний накопичувач, а для жорсткого диска придбати спеціальний контейнер з адаптером, щоб зробити з цього вінчестера зручний зовнішній жорсткий диск. Так ви вирішуєте проблему і з швидкодією системи, і зі зберіганням великого обсягу даних. І нічого не втрачаєте.

Так чи інакше, вам доведеться почати з з’ясування, скільки накопичувачів можна встановити в ваш ноутбук і якого вони типу. Кроків не так вже й багато, але достатньо, щоб заплутати недосвідченого людини. Тому краще всього пошукати форуми з певною моделлю, де люди вже розібралися, які накопичувачі можна поставити в ту чи іншу модель ноутбука.

Ви також можете вказати модель ноутбука на сайтах, де буде доступний пошук SSD по моделі ноутбука. Так ви зможете подивитися на SSD доступні для вашої моделі ноутбука.

Обсяг пам’яті

Все, що менше 120 ГБ, взагалі не варто уваги — туди не влізе нічого, і ви просто будете відчувати біль. Винятком становлять всякі хромбукі з накопичувачами на 32 і 64 ГБ, але найчастіше це навіть не SSD, а пристрої на повільній пам’яті і з нерозторопними контролерами, які працюють навіть повільніше жорстких дисків.

З накопичувачем на 120 ГБ вже можна жити, але тільки за умови, що ви дійсно не зберігайте багато програм і файлів. В іншому випадку краще звернути увагу на моделі на 256 ГБ.

Нарешті, 512 і 1024 ГБ — бажані цифри для багатьох, але вартість подібних накопичувачів в роздробі висока, а вже доплата за модифікацію ноутбука з подібними — ще вище. Там вже можна помістити навіть відеоігри, або, наприклад, дві операційні системи, кожну зі своїм набором програм і файлів, і багато всього іншого, на що здатна ваша фантазія.

Fortrader contentUrl Suite 11, Second Floor, Sound & Vision House, Francis Rachel Str. Victoria Victoria, Mahe, Seychelles +7 10 248 2640568
SSD

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Ещё из этой категории


Сегодня


Последние образовательные статьи


Редактор рекомендует


Загружаем...